MATBORD med STOLAR 4 st, Engelsk stil, 1900-tal.

48655. MATBORD med STOLAR 4 st, Engelsk stil, 1900-tal.

Bord diameter ca 110, höjd 75 cm.

Slitage, fläckar, repor, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 123