SOFFBORD, teak, Tove & Edvard Kindt-Larsen, Säffle Möbelfabrik, 1900-talets mitt.

486478. SOFFBORD, teak, Tove & Edvard Kindt-Larsen, Säffle Möbelfabrik, 1900-talets mitt.

Utdragbar avlastningsskiva samt schackbräde.
Längd 140 cm
Bredd 65 cm
Höjd 61 cm.

Bruksslitage. Smärre stötmärken på kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 140 cm
Bredd 65 cm
Höjd 61 cm.

Antal besök: 393