FIGURINER, 3 st, porslin, Pingviner, Dorothy Clough, 1900-tal.

486441. FIGURINER, 3 st, porslin, Pingviner, Dorothy Clough, 1900-tal.

Höjd 12 cm - 18 cm.
Märkta undertill.

Bruksslitage, krackelyr, nagg under bas på minsta pingvinen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm - 18 cm.
Märkta undertill.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 689