486403. MATSALSGRUPP, 5 delar, jakaranda, "Garmi", Nils Jonsson, Troeds, 1960-tal.
Bestående av bord och 4 stolar, bordets längd 110, bredd 79, höjd 73 cm, 2 utdragsskivor á 30 cm
Cites-intyg medföljer.
Slitage, repor och märken, senare skinnklädsel.