STRINGHYLLA,BFB hyllan, 1900-tal.

486397. STRINGHYLLA,BFB hyllan, 1900-tal.

Längd 79 cm
Bredd 18 cm
Höjd ca 75 cm
Ettikettmärkt : Stockholm 6 nov 1951.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 79 cm
Bredd 18 cm
Höjd ca 75 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 403