FÅTÖLJ samt PALL, Lamino, Yngve Ekström, 2000-tal.

486392. FÅTÖLJ samt PALL, Lamino, Yngve Ekström, 2000-tal.

Fåtölj, rygghöjd 102 cm
Pall, höjd ca 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtölj, rygghöjd 102 cm
Pall, höjd ca 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 696