GUNGSTOL, ek, Amerikansk modell, 1900-talets första hälft.

486387. GUNGSTOL, ek, Amerikansk modell, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 112 cm.

Bruksslitage
Mindre fläckar på klädseln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 112 cm.

Bruksslitage
Mindre fläckar på klädseln.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 478