ELIS RYBERG. Människa på brygga, olja på pannå, signerad.

48631. ELIS RYBERG. Människa på brygga, olja på pannå, signerad.

Ca 54 x 65 cm.

Elis Ryberg (1919–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 54 x 65 cm.

Elis Ryberg (1919–1985)

Antal besök: 2 391