Hyllsystem i moduler med hyllplan, vitrindel, tidningshylla, samt underskåp. Omärkt. Längd 236, bredd 35, höjd 198 cm.
Små bruksslitage, något solblekt men i gott bruksskick.
Nyckel/nycklar finns.