ARMBANDSUR, dam, Tissot Seastar, quartz, boett och länk av 18k guld.

486229. ARMBANDSUR, dam, Tissot Seastar, quartz, boett och länk av 18k guld.

Urtavla diameter ca 19 mm.
Total längd ca 18 cm.
Länk stämplas ÄSA, Stockholm, 1971, X-länk med stav, bredd ca 16 mm.

Total vikt ca 37,7 gram.

Bruksslitage. Glas med repor. Gravyr på boettlock. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavla diameter ca 19 mm.
Total längd ca 18 cm.

Total vikt ca 37,7 gram.

Antal besök: 1 623