SOFFBORD, "EM-bordet", Emmaboda Möbelfabrik, 1950-tal.

486202. SOFFBORD, "EM-bordet", Emmaboda Möbelfabrik, 1950-tal.

Ommålad skiva samt ben. Utfällbara skivor.
Stämpelmärkt. Längd 115 cm höjd 55 cm.

Slitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, stötmärken.

Antal besök: 1 049