STOLAR, 4 st, fransk rokokostil, 1920-tal.

486140. STOLAR, 4 st, fransk rokokostil, 1920-tal.

Vitmålade med förgylld dekor. Skuren dekor med blommor och
akantusblad.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

akantusblad.

Slitage och märken.

Antal besök: 436