THOMAS SPINKS. Olja på pannå. 1800-tal.

486066. THOMAS SPINKS. Olja på pannå. 1800-tal.

Engelsk landskap, Monogram signerad TS.
26x18 cm.

Ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

26x18 cm.

Ålderslitage.

Antal besök: 767