GLASSERVISDELAR, delar, glas, med fyrkantsfot.

485889. GLASSERVISDELAR, delar, glas, med fyrkantsfot.

Bestående av: 4 st vinglas (höjd ca 12,5), 8 likörglas (höjd ca 8,5).

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 808