LONGCHAMP. Väska, nylon och läder, shoulder flap, svart, 2000-tal.

485885. LONGCHAMP. Väska, nylon och läder, shoulder flap, svart, 2000-tal.

Vikbart lock med dubbla magnetlås, detaljer i läder samt hardware i krom. Invändigt inredd med fack med dragkedja. Axelrem med invävd logotyp.
Längd 28 cm, höjd 22 cm exkl. axelrem.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 315