REINHOLD KALNINS. Olja på duk, porträtt, signerad samt daterad 1954.

485878. REINHOLD KALNINS. Olja på duk, porträtt, signerad samt daterad 1954.

54 x 45 cm.

Färgbortfall i nedre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 45 cm.

Färgbortfall i nedre kant.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 606