SKRIVBORDSSET, 2 delar, tenn, tidigt 1900-tal.

485875. SKRIVBORDSSET, 2 delar, tenn, tidigt 1900-tal.

Längd 21-30 cm.

Ett bläckglas saknas samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21-30 cm.

Antal besök: 505