SNURRFÅTÖLJ, svart skinn, fyra stålben, Swedfurn - Töreboda, 1900-tal.

485867. SNURRFÅTÖLJ, svart skinn, fyra stålben, Swedfurn - Töreboda, 1900-tal.

Höjd 96 cm.
Bredd 78 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 96 cm.
Bredd 78 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 252