FIGURINER, 2 st, trä, troligen Kina, 1900-tal.

485831. FIGURINER, 2 st, trä, troligen Kina, 1900-tal.

Buffelns längd 31 cm, Mansfigurens höjd ca 43 cm.

Slitage, skador, dekordel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 393