BOKHYLLA, ek, tre plan, blomdekorkant, 1900-tal.

485814. BOKHYLLA, ek, tre plan, blomdekorkant, 1900-tal.

Höjd 65 cm.
Bredd 47 cm.
Längd 85 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm.
Bredd 47 cm.
Längd 85 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 596