LJUSSTAKAR, 1 par, silver, empire, tidigt 1800-tal.

485799. LJUSSTAKAR, 1 par, silver, empire, tidigt 1800-tal.

höjd 21,5 cm.
Stämplade: AWL, åldermansranka, rund stämpel med djurmotiv
Vikt tillsammans: 516 gram.
Löstagbara manschetter.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 21,5 cm.
Vikt tillsammans: 516 gram.
Löstagbara manschetter.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 2 392