GOLVLAMPA, 1960/70-tal.

GOLVLAMPA, 1960/70-tal.
485758. GOLVLAMPA, 1960/70-tal.

Vitt glas med gulddekor. Svart skärm.
Höjd 103 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 103 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 420