SERVERINGSBORD, ek, tidningshylla och uppsats, en låda, 1900-tal.

485736. SERVERINGSBORD, ek, tidningshylla och uppsats, en låda, 1900-tal.

Höjd 117 cm.
Bredd 90 cm.
Djup 50 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 117 cm.
Bredd 90 cm.
Djup 50 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 451