BORDSFOTOGENLAMPA, 1800/1900-tal, samt KANDELABER.

485713. BORDSFOTOGENLAMPA, 1800/1900-tal, samt KANDELABER.

Fotogenlampans höjd 55 cm.
Kandelaberns höjd 42 cm.

Bruksslitage.
Kandelaber med rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fotogenlampans höjd 55 cm.
Kandelaberns höjd 42 cm.

Bruksslitage.
Kandelaber med rost.

Antal besök: 289