TAKLMAPA, med glaskupa, 1900-tal.

48564. TAKLMAPA, med glaskupa, 1900-tal.

Behängd med prismor. Höjd ca 50 cm.

Smärre slitage, 2 lösa prismor medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 173