BORD, 2 st, 1800-tal.

48556. BORD, 2 st, 1800-tal.

Bord, vitmålat, nyrenässans, rektangulär skiva på fyra kopplade ben, skuren dekor. Längd 79, bredd 53, höjd 74 cm.
Bord, vitmålat, rektangulär skiva på fyra svarvade ben. Längd 56, bredd 37, höjd 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
48556. BORD, 2 st, 1800-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 874