TRÄLÅDOR, 14 st, mestadels med text "Svenska sockerfabriks aktiebolag".

485551. TRÄLÅDOR, 14 st, mestadels med text "Svenska sockerfabriks aktiebolag".

Något skiftande mått, längd ca 68 - 72 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 790