VÄGGHYLLA, nyrenässans, 1800/1900-tal.

48550. VÄGGHYLLA, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Grönmålad. Längd 94 cm.

Bruksslitage, övermålad träskada på högra kortsidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grönmålad. Längd 94 cm.

Antal besök: 698