TIDNINGSSTÄLL, 1900-tal.

TIDNINGSSTÄLL, 1900-tal.
485441. TIDNINGSSTÄLL, 1900-tal.

Längd 55,5 bredd 35 höjd 54 cm.

Slitage, stötmärken, beslag något lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 284