SKÅP, 2 st, 1900-talets senare hälft.

48542. SKÅP, 2 st, 1900-talets senare hälft.

Hexagonalformat skåp, profilerad fasad, inrett med hyllplan. Diameter 45, höjd 51 cm.
Skåp, profilerad front med skåp och låda. Längd 36, bredd 29, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 767