SITTGRUPP, ek, 3 delar, barockstil, 1900-talets första hälft.

48539. SITTGRUPP, ek, 3 delar, barockstil, 1900-talets första hälft.

Bord med rund skiva på spiralformade och kopplade ben. Diameter 72, höjd 66 cm.
Stolar, 1 par, spiralformade och kopplade ben, klädd med blommig klädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 702