STOLAR 1 par, så kallade Göteborgsstolar, 1800/1900-tal.

485359. STOLAR 1 par, så kallade Göteborgsstolar, 1800/1900-tal.

Lösa sittsar.

Slitage, fanerskador, sprickor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lösa sittsar.

Antal besök: 386