GALJONSFIGUR, träskuren, bemålad vit, tillverkare Teodor, 2000-tal.

485262. GALJONSFIGUR, träskuren, bemålad vit, tillverkare Teodor, 2000-tal.

Höjd 105 cm.
Spikplåt för uppsättning.
Osignerad.

Visst slitage på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105 cm.
Spikplåt för uppsättning.
Osignerad.

Visst slitage på baksidan.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 426