MATSALSGRUPP, 8 delar, björk, senempire 1900-talets första hälft.

485245. MATSALSGRUPP, 8 delar, björk, senempire 1900-talets första hälft.

Matbord med raka ben. Längd 150 cm, bred 120 cm höjd 78 cm. Stolar med randiga klädsel.
Stolar 7 st, stolens rygg höjd 106 cm.
Medföljer extra skiva, bred 50 cm.

Bruksslitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt repor.

Antal besök: 380