VITRINSKÅP, senare ommålad blå, 1900-tal.

485194. VITRINSKÅP, senare ommålad blå, 1900-tal.

Tvådelad.
Höjd 192 cm.
Djup 52 cm.
Bredd 115 cm.
Mässingsbeslag.

Slitage.
Defekta nyckelskyltar, saknas draghandtag.
Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tvådelad.
Höjd 192 cm.
Djup 52 cm.
Bredd 115 cm.
Mässingsbeslag.

Slitage.
Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 899