SOFFA, Karl Johan, tidigt 1800-tal.

485192. SOFFA, Karl Johan, tidigt 1800-tal.

Höjd 91 cm.
Djup 83 cm.
Bredd 215 cm.
Omklädd, originaltyget sitter kvar under.

Slitage.
Sadelgjorden har släppt på ena kortsidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 91 cm.
Djup 83 cm.
Bredd 215 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 624