Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
HENRY MAURICE D´ANTY. Komposition, olja på duk, signerad d´Anty.
485132. HENRY MAURICE D´ANTY. Komposition, olja på duk, signerad d´Anty.
27 x 23 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 23 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
838