RING, med ametist, guld 23k, vikt 8,84 gram.

485077. RING, med ametist, guld 23k, vikt 8,84 gram.

Storlek 12/52.

Slitage, sten med nagg, invändig gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 12/52.

Antal besök: 617