OLLE ERIKSSON. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad 1945.

485072. OLLE ERIKSSON. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad 1945.

65 x 81 cm.

Olle Eriksson (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 81 cm.

Olle Eriksson (Född 1939)

Antal besök: 404