MATSKEDAR, 4 st. Silver, Frederik Fabritius, Danmark, 1805.

485047. MATSKEDAR, 4 st. Silver, Frederik Fabritius, Danmark, 1805.

Längd 22 cm.

Bruksslitage, märken samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 951