KNUT IRWE. Akvarell med täckvitt, signerad -41. Kustbild med båtar och hus.

48503. KNUT IRWE. Akvarell med täckvitt, signerad -41. Kustbild med båtar och hus.

27x34 cm.

Fuktfläckar.

Knut Irwe (1912–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

27x34 cm.

Fuktfläckar.

Knut Irwe (1912–2002)

Antal besök: 1 194