SERVERINGSBRICKA, pläter, England, 1900-tal.

485026. SERVERINGSBRICKA, pläter, England, 1900-tal.

Serveringsbricka med växtdekor samt genombruten kant
Längd 57, bredd 35,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 57, bredd 35,5 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 467