RÖKBORD, Art Deco, 1920-/30-tal.

485000. RÖKBORD, Art Deco, 1920-/30-tal.

Fanerad med bl a björk, jakaranda och alm. Dekor av intarsia. Skiva av glas. Ett dörrpar med bakomliggande hyllplan samt förvaring. Två lådor i sarg samt hyllplan. Längd 62. Bredd 62. Höjd 62 cm.

Slitage. Fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 692