SOFFBORD, Art Deco, 1920-/30-tal.

484963. SOFFBORD, Art Deco, 1920-/30-tal.

Fanerat med alm. Benställning av bonad björk. Fotavslutningar i form av tassar. Diameter 81. Höjd 61 cm.

Slitage. Repor och märken. Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 813