PALL, möjligen Danmark, 1900-tal.

484956. PALL, möjligen Danmark, 1900-tal.

Längd 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 46 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 328