MODELLOK, FLEISCHMANN, byggnader, räls, växlar mm.

48493. MODELLOK, FLEISCHMANN, byggnader, räls, växlar mm.

1 st Lok Fleischmann 1341, Union Pacific.
1 st Lok Fleischmann 1330.

Skador, slitage, vissa delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Lok Fleischmann 1330.

Antal besök: 1 340