RÄKNESNURRA, Original Odhner, 1900-tal.

484911. RÄKNESNURRA, Original Odhner, 1900-tal.

Längd 32 cm.

Åldersrelaterat slitage, ej testad funktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 32 cm.

Antal besök: 1 011