SKULPTUR, ängel, trä, 16/1700-tal.

484864. SKULPTUR, ängel, trä, 16/1700-tal.

Höjd 62 cm.
Bredd 49 cm

Proveniens: Kulebo herrgård, Kalmar län.

Åldersslitage. Färgbortfall. Torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62 cm.
Bredd 49 cm

Antal besök: 4 038