SKRIVBORDSLAMPOR, 2 st, Falkenbergs Belysning, 1970/80-tal.

484852. SKRIVBORDSLAMPOR, 2 st, Falkenbergs Belysning, 1970/80-tal.

Två skrivbordslampor med brunlackerad skärm (vitlackerad insida) och fäste.
Olika modeller. En med ställbar arm. Monteras på bordskant.
Höjd ca 65 cm. Skrämens längd 27 cm.
Etikettmärkta Falkenbergs Belysning Sweden, samt FLB 6504.

El ej funktionstestad.
Bruksskick. Repor och mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

El ej funktionstestad.

Antal besök: 2 792