Något tonad glasmassa, omärkta.
10 vinglas, höjd 14,5 cm.
11 madeira, ca 8,5 cm.
4 starkvin, 11,5 cm.
7 snapsglas, höjd 9,5 - 10 cm.
3 snapsglas, höjd 10,5 cm.
3 likörglas, höjd 9 cm.
Likörglas, höjd 7 cm.
Slitage, nagg.
10 vinglas, höjd 14,5 cm.
11 madeira, ca 8,5 cm.
4 starkvin, 11,5 cm.
3 snapsglas, höjd 10,5 cm.
3 likörglas, höjd 9 cm.
Likörglas, höjd 7 cm.
Slitage, nagg.